İzmirli Hobi blogları buluştu...

Evet sonunda biz İzmirli hobi blogcularıda buluştuk. Yaklaşık 1.5 senedir blog dünyasındayım ve hep böyle bir buluşmayı hayal etmiştim. Geçen sene İzmirli hobi blogu sayısı çok azdı ve büyük bir buluşma düzenleyememiştik bir türlü. Ben birkaç arkdaşımla tanışmıtım,  bazılarıylada msn'den konuşup artık birbirimiz hakkında birçok şeyi öğrenir hale gelmiştik. Bu senede hep havalar düzelsinde buluşalım diye düşünürken 2 hafta önce Seda ile birlikte böyle bir organizasyon düzenlemeye karar verdik. Başta katılımın bu kadar çok olacağını düşünmemiştim bile. Ama bugünki gelen arkadaşlarımı görünce sevincim biraz daha arttı. Hepsini tanıdığıma o kadar mutlu oldumki. Hepimizin uğraşıları hemen hemen aynı ve onlarla bu konuları konuşmak çok keyifliydi.

Buluşmaya katılan arkadaşlarım;

Sedahobi, Seoz, ilknurmert76, arzumca, nildeniz, melistaki, eylul2000, hilalincicileri, Benimtariflerim, Samanyolu(Aslı), meeluu, izmirlipinar  ve henüz blogu olmayan ama önümüzdeki günlerde blog açıcak olan Gülay hn. ve ben :)

Hepsine çok teşekkür ediyorum...

Bende toplu resim yok diğer arkadaşlarımda bol bol resim çektiler. Onlardan aldığım toplu resimi daha sonra ekleyeceğim. Birde Hülyacım Aslıcım sizlerin tek resimlerinizi çekmeyi unutmuşum siz gelmeden önce çekmiştim bu resimleri. Diğer arkadaşlardan alıp onlarıda ekleyeceğim.

 Sol baştan Meeluu, Eylul2000, Hilalincicileri

Melistaki , Nildeniz, Gülay hn.

İlknurmert76, Seldaercan, Sedahobi, Arzumca

 

izmirlipinar ,seoz

 

Ve Meelu'nun yaptığı harika goblenler. Hepimiz hayretler içerisinde baktık gözlerine ve emeğine sağlık..

Diğer resimler gelicek...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !