İstanbuldaydım....

İstanbul'a gideceğim , gidiyorum derken 15 gün kaldım ve evime döndüm bile. Gitmişkende uzun zamandır bloglarımız sayesinde tanıştığımız arkadaşlarımla tanışma fırsatım oldu. Şimdi herkes bende resimler bekliyor ama ben makineyi yanımda süs gibi gezdirmişim . İlk buluşmamızda allahdan bir resimiz var. 2. olarak canım arkadaşım Pınar ile buluştuk ama gezmekden konuşmakdan resim çekilmeyi unutmuşuz :(

İşte Eminönündeki buluşmamız. Soldaki ben , Hümeyra Abla ve Berrin . Hep birlikte çok güzel bir gün geçirdik. Eminönünde yüncülere, kurdelecilere ve benim yüzümden pasta malzemecilerini dolaştık. Günün nasıl geçtiğini anlamadık. Buluşmamıza Pınarda gelicekti fakat o gün bir işi çıktığından aramızda olamadı. Bizde Pınar ile başka bir gün Kadıköyde buluştuk. Yine vakitin nasıl geçtiğini anlamadık.

Ayrıca sizlerle bir bebek yeleği modeli paylaşmak istiyorum. Aslında bu yeleği geçen sene İstanbul'a gittiğimdede fotoğraflamıştım ama bloga koymayı unutmuşum. Bu yelek benim bebeklik yeleğim beni ve kardeşimi büyüttükden sonra şimdide Ege anneannesine gittikçe giiyiyor. Model aslında biraz kızlara uygun bir model. Değişik bir model belki sizlerede fikir verebilir. Yapımını arkadan başlanıyor ve yaka kısımına gelince yaka kesimleri yapıldıktan sonra 2 parçaya ayrılarak her iki önde örülüyor ve bitiriliyor. Yanlarıda dikildikten sonra düğme ile süsleniyor.

Buda arkadan görünüşü;

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !