Herkese Selamlar...

Merhaba arkadaşlar  aylardır aynı yazıyla sizleri karşıladığım için sizlere özür borçluyum. Bıkmadan usanmadan ziyaretlerinizi eksik etmediğinizi bıraktığınız notlardan anlayabiliyorum. Beni yakından takip edenler yemek blogumun aktif bir şekilde ilerlediğinin farkındadır. Aylardır elime örgü , takı almadığım ve diğer hobilerimlede uğraşmadığım için burası biraz garip kaldı. Bu dönem içerisinde epey yoğun günler geçiriyorum. Daha öncede bahsettiğimi belki hatırlarsınız özel tasarımlı pasta ve kurabiye siparişleri alıyorum ve yoğunlukdan buraya yazmaya fırsat kalmıyor.

Bu dönem içerisinde güzel yorumlarınıza çok teşekkürler. Ayrıca yine her zamanki gibi çirkin karalama yorumlarıda alıyorum onları kendi vicdanlarına bırakıyorum artık. Zaten beni tanıyan artık biliyor neredeyse blogumu açalı 3 yıl olucak birçok arkadaşımın benim hakkımda bir fikri vardır diye düşünüyorum.

Bende çok sevdiğim blogcu arkadaşlarımı zaman zaman acele acele ziyaret ediyorum ama yorum yazmaya mesaj bırakmaya fırsat bulamıyorum çoğu zaman. Sizleri unuttuğumu sanmayın lütfen.

En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere..

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !