Blog tanıtma oyunu

Blog tanıtım oyununda Sevgili Aslı  beni sobelemiş. Severek takip ettiğim 5 blogu tanıtmamı istemiş. Aslında o kadar çok beğenerek takip ettiğim blog varki aralarında 5 tane seçmek gerçekten zor olucak.

Biraz eskilere uzanıp blogumu ilk açtığım zamanlarda  tanıdığım blogculardan olan

* Sevgili Berrin'in  http://berrince.blogspot.com/ blogunu tanıtmak istiyorum. Berrin şu sıralar çok güzel rölyefler yapıyor ama sadece onunlada kalmıyor. Örgü, takı, boyama elinden her şey geliyor.

* Yine o zamanlarda tanıdığım Sevgili Nilgün http://sevgiyumaklari.blogcu.com/ Aslında onun blogunu bilmeyen yoktur. Örgüleri en ince detaylarına kadar anlatır. Bir örneği sorduğunuzda onu unutmaz aradan yıllarda geçse yinede bulur öğrenir anlatır.

* Eskilerden başladım öyle gitmeye devam ediyim. Sevgili Hilal http://hilalozel.blogcu.com/ onun 2 blogu var. Şu aralar işlerinin yoğunluğundan pek fazla ilgilenemesede ben onun sabun blogundan bahsetmek istedim. Önceleri evinde yaptığı sabunları şimdi dünya çapında satmaya başladı. Sadece onunla kalsa iyi bunun yanındada birçok işle uğraşıyor. Şimdilerdede bir güzellik salonu açmak üzere. Tüm İzmirlilerede duyurulur.

* Sevgili Elvancım http://handworks.blogcu.com/ tam bir bilgisayar kurdudur ve çok iyi araştırmacıdır. Birçok blogcunun blogunda emeği vardır kendisinin. Bunun yanında diğer becerilerinide görmezden gelemeyiz.

* Şimdide yeni  blogculuğa adım atan ve kendisini uzun zamandır tanıdığım Sevgili Tülaycığımın http://beceriklianne.blogcu.com/ blogunu tanıtmak istiyorum. Oğlu oğlumun arkadaşı. Kendiside benim temiz kalpli becerikli arkadaşım. Hem işe koşturur, hem ev işlerine hemde oğlu için daha güzel neler yapabilirim dye çırpınır durur. Örgülerine bakmadan geçmeyin..

Aslında o kadar çok sevdiğim ve sürekli dolaştığım blog varki. Yazmaya başlasam herhalde saatlerce yazardım. 5 blogla sınırlandığından burada bırakıyorum. Ama arkadaşlarım bölümündeki tüm blogları tavsiye ederim size..

Bende tüm tanıttığım arkadaşları sobeliyorum. Ama yazmak mecburiyetinde değiller. Fırsatları olursa cevaplarını severek okurum...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !