Aldım, Beğendim, Kullanıyorum..

Sevgili Nurten  beni bu konuda sobelemiş. Ben biraz gecikmeli gidiyorum sobelerde ancak hazırlayabildim. bu arada diğer blogumdada aynı konuda sobelendim ikisinide bir arada çıkartmış olacağım :)

 

Bu aralar elimden düşmeyen mutfak tartım. Alalı henüz 1 ay oldu. Ama daha önce niye almamışım diyorum. Onun sayesinde bütün tariflerde yanılma riski ortadan kalktı. Ve emektarım mikserim kendisiyle 6 yıldır birlikteyiz. İnşallah beni bir gün yarı yolda bırakmaz. En azından ben bi kitchen aid alana kadar bozulmazsa çok sevinirim. O kadar çok kullanıyorumki birgün bozulacak diye korkuyorum doğrusu.

İşte beni hiç üzmeyen (inşallahda hep böyle devam eder) fırınım. Sayesinde yaptığım herşeyde iyi sonuç alıyorum. Evimde neredeyse bir çok kullandığım elektronik alet Bosch ama gözüm kapalı tek tavsiye edebileceğim ürünü fırınları. Ve Tupperware'lerim bunları alırken epey bir masraf ettiğimi düşünüyordum ama kullandıkça kat kat fazlasını çıkardığımı anladım. Gördüğünüz gibi çoğunun içide dolu. Bu resim karesine sığmayan daha bir çok kullandığım ürünüde var..

Pasta yapmaya başladıktan sonra aldığım ve her gün çocuklar gibi bıkmadan usanmadan incelediğim pasta kitaplarım. Ve elim ayağım olan tüm alışverişlerimi yaptığım , arkadaşlarımla konuşabildiğim ve yeni şeyleri öğrenebildiğim bilgisayarım. Aslında birde elimden düşmeyen kurabiye ve şeker hamuru kalıplarım var ama bu kadar resim yeter diye onları çekmedim. Bende bu oyunda Sedahobi'yi, Handwork'sü ve İllede'yi sobeliyorum.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !